Parafia pw. Wszystkich Świętych Sobienie Jeziory

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

15 listopada 2019 r. Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Mdr 13,1-9); (Ps 19,2-3.4-5ab); Aklamacja (Mt 24,42a.44)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Galerie zdjęć
Pielgrzymka do Góry Kalwarii 2019
Polska pod Krzyżem
Festyn Parafialny 219
Boże Ciało 2019
Pielgrzymka do Ziemi Świętej gr II
Pielgrzymka do Ziemi Świętej gr I
Triduum Paschalne 2019
Droga Krzyżowa ulicami Sobień 2019
Niedziela Palmowa 2019
Nocna Droga Krzyżowa 2019
Koncerty kolędowe Chóru 2019
XI Turniej Tenisa Stołowego
Orszak Trzech Króli 2019r.
Koncert z okazji Święta Niepodległości i 110-lecia działalności Chóru
Dekanalne Spotkanie Młodzieży 2018
100. Rocznica Odzyskania Niepodległości
Pielgrzymka do Góry Kalwarii 2018r
Wizyta Księdza Kardynała Gerharda Mullera - Poświęcenie Ołtarza Miłosierdzia Bożego
Festyn Rodzinny w Hołdzie Niepodległej
Boże Ciało 2018
Biały Tydzień - wizyta misjonarza z Boliwii
Msza Prymicyjna ks. Pawła Gontarza
Bierzmowanie 2018
Pielgrzymka mężczyzn do Wilna
Pielgrzymka do Lourdes grupa druga
Pielgrzymka do Lourdes grupa pierwsza
Turniej tenisa stołowego 2018
Liturgiczna służba ołtarza dorosłych mężczyzn
Przyjęcie nowych ministrantów
Uroczystość odsłonięcia tablicy pamięci fundatorów kościoła
Parafialna Pielgrzymka do Fatimy
Spotkanie z p.prof.Bogdanem Chazanem
Kongres różańcowy
ŚDM 2016
Chór Rodzinny Kraj
Nasi ministranci i lektorzy 23.11.2014
Wsród misjonarzy w Camerunie
Spotkanie z biskupem
Hyacinthem Egbebo z Wikariatu Apostolskiego Bomadi w Nigerii
wizytacja ks. bpa
Zbigniewa Kiernikowskiego
Zdjęcia kościoła parafialnego
Pomoc dla Powodzian z gminy Wilków od Parafian z Sobień - Jezior
Zdjęcia Ks. Bernarda z Ugandy
Galeria zdięć parafii Sobienie Jeziory
Spotkanie z Siostrą Amabils, misjonarką z Kenii
25 lecie święceń kapłańskich ks. Proboszcza
 
Serwis informacyjny KRP

Znane reportażystki odwiedzą Radzyń

Zakończenie 22. Międzynarodowego Pleneru Malarskiego "Sztuka bez granic"

II edycja akcji "Polak z sercem"

Urząd Marszałkowski przyznał dotację na budowę basenu w Siemiatyczach

Nowy rząd Morawieckiego

Darmowe szkolenie z zakresu kulinarii

Łuków: policyjny pościg

To nie koniec składania wniosków o 500 plus dla niesamodzielnych

Zbliża się III Regionalny Przegląd Teatrów Obrzędowych w Mordach

Biała Podlaska otwiera się na przedsiębiorczość

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Informacje o parafii
Księża
Kontakt
Poradnia Rodzinna
Chór Parafialny
Bractwo Świetej Barbary
KSM
Parafialny Zespół Caritas
Lektorzy i Kantorzy Grafik
Rada Parafialna
Cmentarz Parafialny
 
Sakramenty w parafii
Chrzest
Bierzmowanie
Małżeństwo
Pogrzeb Katolicki
 
Aktualności
Informator Parafialny
Zbiórka darów dla Misji w Kamerunie
Poparcie dla abpa M.Jędraszewskiegp
Matka Boża Szkaplerzna
Wykaz odpustów, które można uzyskać codziennie i w ciągu roku
Święty Józef
Czynności poprzedzające zawarcie małżeństwa sakramentalnego
Prawo do nauczania religii
Aby dobrze przeżyć te dni... Triduum Paschalne cd.
Biskup Siedlecki - Wskazania w sprawie udzielania sakramentów
Powstanie Styczniowe - Zambrzyków
Wykład dr M.Rombla z okazji wmurowania tablicy upamietniającej fundatorów koscioła
Projekty ołtarza Miłosierdzia Bożego w kościele
 
LINKI
Cmentarz Parafialny
Diecezja Siedlecka
List osób świeckich do Biskupów i Kapłanów, oraz osób Konsekrowanych
Podlaskie Echo Katolickie
Fronda.pl Portal Poświęcony
Caritas Sobienie Jeziory
EKAI
Episkopat
Mateusz
Opoka
Nasz Dziennik
Radio Maryja
Adonai
Miłosierdzie Boże
Fatima 1
Wiara.pl
Brewiarz
Pomoc Kościolowi w Potrzebie
Podstawowe informacje o sektach i psychomanipulacji
Loretanki
Modlitwy
Pro memoria dotyczące Mszy gragoriańskich
 
 
Liczniki
 
Informator Parafialny
 
 

 

PORZĄDEK MSZY ŚW. W PARAFII PW. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W SOBIENIACH JEZIORACH 

Ks. Proboszcz: 025 685 80 15 ; 512 373 870
Ks. Wikariusz:
 tel: 511 423 174

Msze Św. w Parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach - Jeziorach

Ks. Proboszcz: 512 373 870 Ks. Wikariusz: tel. 511 423 174

Kancelaria Parafialna czynna od wtorku do soboty w godz.: 7:30 – 8:30; 17:00 – 18:00

Intencja do różańca: Módlmy się o laskę zdrowia dla chorych i cierpiących

Poniedziałek 11.11.2019

Wspomnienie Św. Marcina z Tours

7:00 1) † Marcina Majchrowskiego of. Rodzina

2) † Zdzisława Osękę Juliannę Józefa Tadeusza Jana Mariannę of. Rodzina

3) Dziękczynno błagalna w 60 ur. Antoniny Mąż z dziećmi

9:30 W intencji Ojczyzny – O Boże błog dla żyjących i chwałę nieba dla poległych of. Ks. Proboszcz

Wtorek 12.11.2019

Wspomnienie Św. Jozafata

7:00 1) † Leokadię i Stefana Nicińskich, Dziadków Kołodziejskich Nicińskich of. Córka

2) † Tadeusza Stanisława Jana Antoniny Aleksandry Przybyszów, Barbarę Zapaśnik, Mariusza

Wołowicza i Andrzeja Kociszewskiego of. Apolonia Przybysz

18:00 † Józefę, Zygmunta Józefa z.r. Witkowskich of. Rodzina

Środa 13.11.2019

Wsp. Św. Pierwszych Męczenników Polskich

7.00 1) † Stanisława Szulejewskiego of. Uczestnicy Pogrzebu

2) † Józefa Choima i zmarłych z rodziny of Rodzina

17:45 Nowenna do Sw Józefa

18:00 1)† Lucynę Hassan of. Uczestnicy Pogrzebu

2) Dz – bł . za otrzymane łaski, zdrowie i szczęśliwie przebytą operację of. Zofia Deska

Czwartek 14.11.2019

Dzień Powszedni

7:00 † Mirosława Pyrkę of Rodzina

 

18.00 † Adelę Banasiewicz, Jana i Józefę Tywonek, Antoniego i Julię Tkaczyk, z.r. Banasiewiczów

i Kołnierzaków of. Rodzina

Piątek 15.11.2019

Dzień Powszedni

7:00 † Mariannę Lenarcik of. Uczestnicy Pogrzebu

15:15 Godzina Miłosierdzia

18:00 † Ewę Świderską of. Uczestnicy Pogrzebu

Sobota 16.11.2019

Dzień Powszedni

7:00 1) † Zofię Wróbel of. Uczestnicy Pogrzebu

16:00 Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania

18:00 1) † Marka Kasprzaka(r) oraz Teresę of. Rodzina

2) Dz - bł z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Krystyny i Kazimierza w 50 r. Sakramentu Małżeństwa of. Córka z rodziną

Niedziela 17.11.2019

XXXIII Niedziela zwykła

7:30 † Wacława Lenarcika z.r. Konopków Lenarcików Woźniaków Zawadków of. Rodzina

 

9:30 1) Dz- bł z prośbą o Boże błog. dla Weroniki Kurant w 18 r urodzin of. Rodzice i siostra

2) † Wacława Kwiatkowskiego, Alfreda i Mariannę Półtorak, Witolda Ciborka, Feliksa Lecha of. Rodzina

11:30 1) Za Parafian - O Boże błog dla dzieci z racji Chrztu Sw

2) † Franciszkę i Bolesława Kowalczyk, Adama Zofię Stefanię Wiesława Szlasów,

Leokadię Lenarcik, Teresę Sielską, dusze w czyśćcu cierpiące of. Rodzina

 

17:00 Dz - bł z prośba o Boże błog w int. Eryka i Weroniki z racji urodzin of. Babcia

 

 

Msze Św. w Parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach - Jeziorach

Ks. Proboszcz: 512 373 870 Ks. Wikariusz: tel. 511 423 174

Kancelaria Parafialna czynna od wtorku do soboty w godz.: 7:30 – 8:30; 17:00 – 18:00

Po Mszy św. wieczornej procesja różańcowa na cmentarz z czytaniem wypominek

Poniedziałek 04.11.2019

Wspomnienie Św. Karola Boromeusza

7:00 1)† Kazimierę Edwarda Wacława Łysiaków of. Syn

2) † Zdzisława Osękę of. Rodzina

 

18.00 † Barbarę(8r) Stefana Węgiełek Elżbietę i Karola Brzostek of. Rodzina

Wtorek 05.11.2019

Dzień Powszedni

7:00 † Adama Masny of. Uczestnicy Pogrzebu

18:00 1) † Krystynę Węgiełek(2r) i Adama(30r) of. Dzieci

2) † Andrzeja Jobko of. Wspólnota Św. Barbary

Środa 06.11.2019

Dzień powszedni

7.00 † Zygmunta Grzywacza of. Uczestnicy Pogrzebu

 

18:00 1)† Apolonię Żeleźnicką of. Rodz. Kossowskich

2) † Janinę Witak (1r) Jana , Wacława Pankiw z.r. Pankiw, Witak, Czerniakowskich of. Rodzina

Czwartek 07.11.2019

Dzień Powszedni

7:00 † Henrykę Zapaśnik of. Uczestnicy Pogrzebu

 

18.00 1)† Ewę Świderską of. Mieszkańcy Zambrzykowa

2) † Stanisława Szulejewskiego of. Żona i dzieci

Piątek 08.11.2019

Dzień Powszedni

7:00 † Bogdana Urbańskiego of. Uczestnicy Pogrzebu

15:15 Godzina Miłosierdzia

18:00 1)† Siostry z KŻR ze Śniadkowa of. KŻR

2) † Jacka Żmudzina of. Uczestnicy pogrzebu

Sobota 09.11.2019

Święto Rocz. Pośw. Bazyliki Laterańskiej

7:00 1) † Krzysztofa Kurczyńskiego of. Uczestnicy Pogrzebu

2) † Stefanię Aleksandry Paulina(m) Kuka of. Rodzina

8:00 Wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy

17:30 Spotkanie z Rodzicami kandydatów do bierzmowania

18: 00 1) Mariannę Lenarcik i zm. rodziców of. Zięć Tadeusz z Rodz.

2) † Agnieszkę Krawczyk(14r) Mirosława, Jana Lewadnowskich Henrykę Krawczyk Andrzeja i Teresę Parada of. Rodzina

Niedziela 10.11.2019

XXXII Niedziela Zwykła

7:30 † Bolesława i Janinę Skrzeczyńskich Helenę Bronisława Filipowicz of. Dzieci

9:30 1) † Marię Andrzeja Stanisława Jana Rozum zm. Czermiszewskich, Zofię Lempkowską of. Stanisław Lempkowski

2) † Grzegorza Szostaka, Barbarę i Czesława Żmudzin of. Rodzina

 

11:30 1) Za Parafian oraz intencji poległych w obronie Ojczyzny of. Ksiądz Proboszcz

2) † Jerzego ,Cecylię, Władysława, Małgorzatę Żuraw, Anielę, Józefa Lesiak,

Zofię , Franciszka Duda of. Genowefa Żuraw

 

17:00 † Józefa Janinę Siejków, dziadków Siejków Retmaniaków, dusze w czyśćcu cierpiące of. Rodzina

 

 

 
     

Licznik wejść na stronę od 12.10.2008

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR